Madencilik Danışmanlığı

DMT, keşif ve fizibilite çalışmasından tasarıma, dijital dönüşüme, sözleşme uzlaşmalarına, inşaat denetimine, maden yönetimine, operasyonel desteğine ve eğitime kadar maden geliştirmenin tüm yönlerini desteklemek için profesyonel, çok disiplinli hizmetler sunmaktadır.

Şirket ayrıca madencilik mülkü teknik durum saptaması , değerlemeler ve bağımsız teknik raporlar konusunda uzmanlaşmıştır ve sıklıkla Bağımsız Kredi Veren Mühendisi ya da İşveren Mühendisi olarak hareket etmektedir.

Müşterilerimiz arasında çok çeşitli madencilik ve arama şirketlerinin yanı sıra büyük yatırım ve kalkınma bankaları dahil olmak üzere kredi verenler ve yatırımcılar, hükümetler, hukuk firmaları, yardım kuruluşları ve sigorta şirketleri bulunmaktadır.

DMT'nin personeli, neredeyse tüm maden hammaddeleri yelpazesinde yetkindir ve dünyanın her yerinde çalışma konusunda deneyimlidir.

    DMT madencilik danışmanları: Güvenebileceğiniz bilgi ve deneyim

    Ayrıca, DMT'nin Almanya ve İngiltere ofisleri, derin yeraltı madenleri için şaft taraması, maden havalandırması ve madendeki suyun yönetimi gibi bir dizi özel madencilik hizmeti sunmaktadır.

    Gazdan arındırma alanında 100 yılı aşkın deneyime sahip olan DMT ayrıca, tehlikeli gazların işlenmesi gibi bu alandaki güvenlik konularında yetkililere tavsiye vermektedir.

    DMT'nin madencilik uzmanları ayrıca müşterilere maden yapılarının stabilitesini iyileştirmek, çökmeyi önlemek, çevresel yükümlülükleri yönetmek ve yüzeyde uygun alan sıkıntısının üstesinden gelmek için malzemenin geri doldurulması konusunda tavsiyelerde bulunmaktadır.