Mühendislik hizmetleri

Teknoloji ilerleme olarak adlandırdığımız sürekli değişime bağlıdır. DMT, gelişim odaklı bir mühendislik hizmet sağlayıcısı olarak 280 yıldır bu ilerlemeye eşlik etmiş ve desteklemiştir. İster ölçüm ve test teknolojisinde ister tesis inşasında ve proses mühendisliğinde, ister hammadde aramada ya da altyapı ölçümlerinde olsun, yalnızca en son ve en verimli teknolojileri kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda bunları sıklıkla kendimiz de geliştiriyoruz. TÜV NORD GROUP'un bir parçası olarak kendimiz ve müşterilerimiz için var olan ve yeni iş modellerinin, hizmetlerin ve ürünlerin dijitalleştirilmesi üzerinde çalışıyoruz.

Katma değer aynı zamanda bir mühendislik hizmetidir

Projenin boyutuna bakılmaksızın, mühendislerimiz, küresel müşterilerimizin gereksinimlerini ve memnuniyetini karşılamak ya da bunu aşmak için her zaman teknik olarak uygulanabilir olanı kullanır. Çünkü profesyonel danışmanlığın özellikle müşterilerimiz için karşılığını alması gerektiğine inanıyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, 100'den fazla tanınmış uzmanımız tarafından sağlanan tüm işlemler için hem yüksek maliyet etkinliği hem de yüksek düzeyde güvenlik sunmamızı sağlar. Ayrıca öğrenmeyi asla bırakmıyoruz ve DMT olarak ulusal ve uluslararası düzeyde bir dizi araştırma projesi yürütüyoruz (İnovasyon / Ar-Ge bölümümüze bakınız).

Mühendislik temel yetkinliğimizdir

Ulusal ve uluslararası projelerin zorluklarına paralel olarak portföyümüz, çeşitli alanlarda her türlü mühendislik hizmetini içerecek şekilde yıllar içinde büyümüştür:

  • Madencilik – bir madenin tüm yaşam döngüsü boyunca tüm uzmanlık disiplinlerini kapsar
  • Koklaştırma teknolojisi, tesis ve proses mühendisliği
  • Endüstri sistemleri – özellikle konveyör teknolojisi, sürücü teknolojisi ve endüstriyel metroloji alanları
  • Binaların ve yapıların güvenliği – temellerden soğutma, ısıtma ve iklimlendirme teknolojisine kadar gayrimenkulün güvenlikle ilgili tüm yönleri

Etkinliklerimizin doğası ne olursa olsun, müşteri odaklı bir yaklaşıma bağlıyız ve verimli proje yönetimi ve geliştirme yöntemlerimizi gereksinimlerinize göre uyarlıyoruz.

Bunları gerçekleştirirken

  • her zaman tüm ekonomik ve ekolojik yönlerin katı bir şekilde dikkate alındığından,
  • maliyet verimliliğinde artış ve dolayısıyla kâr maksimizasyonundan,
  • geliştirilmiş güvenlikten ve
  • proses işlemlerinizin ve ürünlerinizin kalitesine güçlü bir şekilde odaklanıldığından her zaman emin olabilirsiniz.