Mühendislik, Tedarik, İnşaat ve Yönetim (EPC ve EPCM)

Proses endüstrisinin en önem verdiği nokta her zaman daha verimli prosesler geliştirmektir.  Proses mühendisliği DMT’nin uzmanlaştığı en iyi alanlardan biridir. DMT, hem genel yüklenici olarak hem de iş ortaklarıyla birlikte dünya çapında etkinlik göstermektedir ve başlangıç fizibilite çalışmalarından anahtar teslimi tesislerin inşasına ve teslimine dek her süreci yürütmektedir.

DMT, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için geniş ve ayrıntılarıyla sunduğu danışmanlık hizmetleriyle, şirketlere özel mühendislik çözümleri sunmaktadır. Tesis mühendisliği ve proses teknolojisindeki odak noktamız madencilik, çelik, kimyasal, petrokimya ve ilaç endüstrileridir. EPCM uzmanlarımız ENCOS ile birlikte proses mühendisliği pazarında izleme, simülasyon ve yönetimini de ele almakta, kapsamlı mühendislik hizmetleri için tek durak noktası olmaktayız. Bu nedenle yalnızca müşterilerin iş akışlarını basitleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda maliyetlerini de düşürüyoruz. Tesis mühendisliği alanında da, Avrupa'dan Hindistan'a, Endonezya'dan Brezilya'ya dünyanın dört bir yanında projeler gerçekleştirdiğimiz son derece deneyimli ve güvenilir bir yardımcı iş ortağımız olan Paul Wurth Italia S. p. A. ile birlikte çalışmaktayız

Firmalar arası bilgi akışından yararlanıyor, ortak proje yönetimi sayesinde verimli çalışabiliyor ve henüz planlama aşamasında olan yazılım araçlarını entegre edebiliyoruz. Bu, oluşturulan iş birliğinden mükemmel bir şekilde yararlanmamızı, performansı artırmamızı ve müşterilerimize gerçekten özelleştirilmiş çözümler sunmamızı sağlamaktadır.

    DMT'nin EPC ve EPCM hizmetleri: