Yapısal ve Jeoteknik Mühendislik Hizmetleri: Yetkin, Güvenilir ve Verimli

Uygun jeoteknik planlama, yapı mühendisliğinin ayrılmaz bir parçasıdır ve hemen hemen her inşaat projesinin temelidir. Planlama aşamasında, riskleri değerlendirmek ve ileride düzeltilmesi zor olan hatalardan kaçınılması çok önemlidir, bu nedenle tanınmış, deneyimli bir tedarikçiyle sözleşme yapmak özellikle önemlidir. Bu alanda DMT, güçlü ve güvenilir planlama ortağınızdır: Uzmanlarımız, jeoteknik planlama ve özel inşaat mühendisliği alanındaki projelerin uygulanmasında onlarca yıllık evrensel deneyime sahiptir. Projelerde bütüncül ve gelecek odaklı bir yaklaşım benimsemekteyiz. Yenilikçi, uygun maliyetli çözümlerimiz ve sürdürülebilir yaklaşımımız, inşaat projenizin ekonomik başarısını garanti etmektedir.

Danışmanlarımız, zemin araştırması ya da çeşitli fizibilite çalışmaları, testler ve analizler gerçekleştirerek projenizin geliştirilmesine en başından itibaren yardımcı olabilmektedir. Bir sonraki adımda, müşterilerimiz için şerit temellerin, bireysel temellerin, döşeme plakalarının ve fore kazıkların tasarımı ve planlanmasını üstlenebilmekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında susuzlaştırma, hafriyat ve toprak işleri, inşaat ve yapı temelleri, tünel açma ve maden iyileştirme için çözümleri kapsamaktadır. Müşterilerimiz, çok çeşitli jeoteknik ve yapısal mühendislik projeleri için kapsamlı birikimimizden, test kaynaklarımızdan ve sınıfının en iyisi hizmetlerimizden yararlanmaktadır.

Jeoteknik Mühendisliği

Buna ek olarak, inşaat planlaması ve yapısal tasarımda size destek olmak için jeoteknik uzmanlığımızı sunmaktayız. Bu, her şeyden önce HOAI 2013, Kısım 3, Bölüm 3 ve Kısım 4, Bölüm 1'e göre kazılar için geçerlidir